O nas

Hurtownia MTK to rodzinne przedsiębiorstwo. Zostało założone w 1990 roku w Radomiu, mieście, które przez wiele lat było centrum przemysłu tekstylnego i obuwniczego. Jako młode małżeństwo, marzyliśmy o staniu się niezależnymi. Gdy tylko nadarzyła się okazja, postanowiliśmy otworzyć własną firmę, a branża skórzana wydawała się strzałem w dziesiątkę. Następnie konsekwentnie uczyliśmy się technik sprzedażowych, nawiązaliśmy kontakty z dostawcami oraz klientami, poszerzyliśmy naszą ofertę, a nasze działania zaczęły przynosić rezultaty. Praca na własny rachunek dawała nam satysfakcję oraz zadowolenie i tak pozostaje do dzisiaj.

Mimo zmieniających się warunków naszej branży i otoczenia biznesowego, nadal chcemy proponować naszym klientom produkty najlepszej jakości i obsługę na jak najwyższym poziomie. Obecnie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz technologiami, co umożliwia nam produkcję skór w wielu kolorach, grubościach i wykończeniach. Ponadto pozwala na bycie niezawodnym partnerem biznesowym, który gwarantuje sprawną realizację zamówień i pomyślną współpracę.

Swoją ofertę dedykujemy przede wszystkim producentom odzieży, ale także branży obuwniczej, galanteryjnej i innym.

Jako firma stawiamy na długoterminowe relacje. Współpracujemy wyłącznie z zaufaną, lokalną garbarnią oraz sprawdzonymi dostawcami. Dbamy o to, aby w produkcji naszych skór minimalizować negatywny wpływ na środowisko oraz przywiązujemy wagę do prawidłowego gospodarowania odpadami. Wierzymy, że jakość naszych skór pozwoli na zachowanie trwałości oraz właściwości wyrobów przez długi czas.